Cennik /

Makijaż

Makijaż
Makijaż dzienny
Makijaż dzienny to rodzaj make up’u, którego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna kobiety. Powinien podkreślać wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż dzienny ma przede wszystkim retuszować niedoskonałości, dlatego musi być wykonany z dobrze dobranych kosmetyków. Dla przykładu: podkład w makijażu dziennym musi mieć odcień jak najbardziej zbliżony do koloru naszej cery, aby uniknąć nieprzyjemnego efektu maski. w tym przypadku używamy tylko stonowanych, pastelowych barw cieni: najlepiej sprawdzają się beże, brązy i szarości. Rzęsy podkreślamy niewielką ilością tuszu, dzięki czemu nasze spojrzenie pozostanie świeże i lekkie. Makijaż dzienny z racji swojej subtelności doskonale nadaje się jako make up nie tylko na co dzień, ale także do pracy i szkoły.
80 zł 1h
Makijaż okolicznościowy
Makijaż okolicznościowy (wieczorowy, sylwestrowy) różni się od dziennego intensywnością i kolorystyką. Mocniej podkreślamy oczy, usta i kontury twarzy.
120 zł 1h 30min
Makijaż ślubny
Makijaż ślubny musi być trwały i elegancki. Na tak wyjątkową okazję nasz make-up także powinien być wyjątkowy. Dobrze wykonany makijaż dyskretnie i subtelnie podkreśla naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości.
120 zł 1h 30min
Makijaż ślubny próbny
Przed wykonaniem makijażu ślubnego warto przyjść do salonu na próbny make-up. Podczas takiej wizyty dokładnie dobiera się podkład, cienie i inne ważne kosmetyki do cery panny młodej. Sprawia to że w dniu ślubu mamy gwarancję wykonania właściwego i indywidualnego makijażu.
100zł 1h 30min
Makijaż dla
Makijaż dla 'Pana Młodego' polega na wyrównaniu kolorytu skóry i zatuszowaniu niedoskonałości w bardzo naturalny i dyskretny sposób. Dzięki temu Pan Młody czuje się pewnie i elegancko.
40zł 30min
Makijaż ślubny grupowy
Makijaż grupowy jest dla gości Panny Młodej (min. 3 osoby). Wykonuje się makijaż okolicznościowy który jest niezwykle trwały i dobrany indywidualnie do urody klientki.
100 zł(za osobę min 3 osoby) 45min/osoba