Cennik /

Fryzjerstwo

Pielęgnacja włosów
Steampod
Nowość
Steampod laminowanie włosów (pielęgnacja + ko
STEAMPOD Zabieg Steampod to ekspresowy sposób stylizacji poprzez pielęgnację. Pro keratyna jest jednym z głównych składników kremu Steampod osadza się na włosach i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, uzupełniając ubytki, odbudowując i chroniąc je. Wszystkie składniki pielęgnacyjne zawarte w produktach wnikają we włosy dzięki działaniu pary. Usługę w salonie zaczyna się od umycia włosów, dobrania odpowiedniego kremu, wysuszenia włosów, nałożenia serum odbudowującego i zastosowania prostownicy Steampod. W efekcie możemy uzyskać wygładzone. Wyprostowane lub podkręcone włosy. Koloryzacja 'ton w ton' -odświeżenie koloru -pielęgnacyjna stylizacja: blask i wygładzenie
70 zł + 30 min
Nowość
Steampod stylizacja + pielęgnacja
STEAMPOD Zabieg Steampod to ekspresowy sposób stylizacji poprzez pielęgnację. Pro keratyna jest jednym z głównych składników kremu Steampod osadza się na włosach i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, uzupełniając ubytki, odbudowując i chroniąc je. Wszystkie składniki pielęgnacyjne zawarte w produktach wnikają we włosy dzięki działaniu pary. Usługę w salonie zaczyna się od umycia włosów, dobrania odpowiedniego kremu, wysuszenia włosów, nałożenia serum odbudowującego i zastosowania prostownicy Steampod. W efekcie możemy uzyskać wygładzone. Wyprostowane lub podkręcone włosy. Włosy zniszczone: -błyskawiczna, dogłębna odbudowa, -pielęgnacyjna stylizacja: blask i wygładzenie
120 zł 60 min
Przedłużanie włosów metodą microringi
Przedłużanie włosów za pomocą microringów to jeden ze sposobów by w ciągu jednego dnia uzyskać długie włosy. Metoda ta jest najmniej szkodliwa dla włosa oraz łatwa do usunięcia.Cena różni się w zależności od długości doczepianych włosów. Przed wizytą, konieczne będzie umówienie się na 20 minutową konsultację, aby wiedzieć jakie włosy zamówić pod danego klienta oraz ustalić cenę.
od 600zł 5h
Odświeżenie przedłużanych włosów metodą micro
Podciągnięcie microringów sprawia że nasza fryzura jest odświeżona i uporządkowana. Cena zależy od ilości doczepionych pasm.
od 300 zł 3,5 h
Przedłużenie włosów metodą keratynową
Keratynowe przedłużanie włosów należy do najbardziej popularnych metod przedłużania włosów, ponieważ do łączenia włosów używana jest keratyna – naturalny składnik łodygi włosa, który jest odpowiedzialny za połysk włosów.Cena różni się w zależności od długości doczepianych włosów. Przed wizytą, konieczne będzie umówienie się na 20 minutową konsultację, aby wiedzieć jakie włosy zamówić pod danego klienta oraz ustalić cenę.
od 600zł 5h
1 szt 70 zł 40 min
Prostowanie keratynowe- włosy do ramion (40ml
Cena zależy od gęstości i stanu włosów. Za zużycie 40 ml cena wynosi 390 zł każde dodatkowe 10 ml to 50 zł.
1 szt od 390 180
Prostowanie keratynowe- włosy do łopatek (60m
Cena zależy od gęstości i stanu włosów. Za zużycie 60 ml cena wynosi 490 zł każde dodatkowe 10 ml to 50 zł.
1 szt od 490 240
Prostowanie keratynowe- włosy długie za łopat
Cena zależy od gęstości i stanu włosów. Za zużycie 80 ml cena wynosi 600 zł każde dodatkowe 10 ml to 50 zł.
1 szt od 600zł 300