Cennik /

Fryzjerstwo

Pielęgnacja włosów
Steampod
Nowość
Steampod laminowanie włosów (pielęgnacja + ko
STEAMPOD Zabieg Steampod to ekspresowy sposób stylizacji poprzez pielęgnację. Pro keratyna jest jednym z głównych składników kremu Steampod osadza się na włosach i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, uzupełniając ubytki, odbudowując i chroniąc je. Wszystkie składniki pielęgnacyjne zawarte w produktach wnikają we włosy dzięki działaniu pary. Usługę w salonie zaczyna się od umycia włosów, dobrania odpowiedniego kremu, wysuszenia włosów, nałożenia serum odbudowującego i zastosowania prostownicy Steampod. W efekcie możemy uzyskać wygładzone. Wyprostowane lub podkręcone włosy. Koloryzacja 'ton w ton' -odświeżenie koloru -pielęgnacyjna stylizacja: blask i wygładzenie
70 zł + 30 min
Nowość
Steampod stylizacja + pielęgnacja ABSOLUT REP
STEAMPOD Zabieg Steampod to ekspresowy sposób stylizacji poprzez pielęgnację. Pro keratyna jest jednym z głównych składników kremu Steampod osadza się na włosach i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, uzupełniając ubytki, odbudowując i chroniąc je. Wszystkie składniki pielęgnacyjne zawarte w produktach wnikają we włosy dzięki działaniu pary. Usługę w salonie zaczyna się od umycia włosów, dobrania odpowiedniego kremu, wysuszenia włosów, nałożenia serum odbudowującego i zastosowania prostownicy Steampod. W efekcie możemy uzyskać wygładzone. Wyprostowane lub podkręcone włosy. Włosy zniszczone: -błyskawiczna, dogłębna odbudowa, -pielęgnacyjna stylizacja: blask i wygładzenie
120 zł 60 min
Przedłużanie włosów metodą microringi
Przedłużanie włosów za pomocą microringów to jeden ze sposobów by w ciągu jednego dnia uzyskać długie włosy. Metoda ta jest najmniej szkodliwa dla włosa oraz łatwa do usunięcia.
od 350zł 2h30m
Odświeżenie przedłużanych włosów metodą micro
Podciągnięcie microringów sprawia że nasza fryzura jest odświeżona i uporządkowana. Cena zależy od ilości doczepionych pasm.
250 zł - 290 zł 2,5 h
Keratynowe prostowanie włosów
Keratynowe prostowanie ma na celu uzupełnienie ubytków głównego budulca włosów - keratyny, przez co włosy są proste. gładkie i niesamowicie lśniące. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się do 3 miesięcy.
350 zł - 700 zł (w zależności od długości i gęstoś 2,5 - 4 h
Zabieg regenerujący L'Oreal Absolut Reapir
L'Oreal Absolut Repair Lipidium to zabieg intensywnie regenerujący włosy zniszczone. suche i pozbawione blasku. Sprawia że włosy są niesamowicie miękkie, odżywione i niesamowicie lśniące.
ampułka do zabiegu +40 zł + 15 min
Zabieg regenerujący L'Oreal Absolut Reapir
L'Oreal Absolut Repair Lipidium to zabieg intensywnie regenerujący włosy zniszczone. suche i pozbawione blasku. Sprawia że włosy są niesamowicie miękkie, odżywione i niesamowicie lśniące.
pełny zabieg 80 zł 1 h