Cennik /

Dłonie i stopy

Zabiegi na stopy
Pedicure
Pedicure klasyczny
Nowoczesny, bardzo przyjemny pedicure połączony z pielęgnacją stóp. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Na zakończenie malujemy paznokcie odżywką lub lakierem klasycznym.
100zł 1h 30min
Pedicure hybrydowy Opi
Nowoczesny, bardzo przyjemny pedicure połączony z pielęgnacją stóp. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Na zakończenie malujemy paznokcie żel color OPI.
130 zł 1h 30min
Pedicure hybrydowy french
Nowoczesny, bardzo przyjemny pedicure połączony z pielęgnacją stóp. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Na zakończenie malujemy paznokcie żel color OPI french.
140zł 2h 15min
Hybryda bez pedicure
Zabieg polegający wyłącznie na pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym.
55 zł 30min
French Hybryda bez pedicure
Zabieg polegający wyłącznie na pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym wykonując french.
65 zł 45min
Usunięcie stylizacji hybrydowej
Usunięcie koloru hybrydowego przez profesjonalistę gwarantuje nam szybkie zdjęcie lakieru bez uszkodzeń płytki paznokcia.
30 zł 20min
Flash pedicure
Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Na zakończenie malujemy paznokcie lakierem klasycznym.
75 zł 1 h
Flash pedicure hybrydowy
Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Malujemy paznokcie lakierem hybrydowym. Na zakończenie stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy balsam.
95zł 1h
Pedicure leczniczy
Jest to pedicure dla stóp wymagających szczególnej troski (pękanie pięt, nadmierne rogowacenie naskórka, potliwość i inne) rozszerzony o usuniecie modzeli, odcisków i nagniotków. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Na zakończenie malujemy paznokcie żel color OPI.
120 zł 2h
Pedicure + kąpiel parafinowa
Nowoczesny, bardzo przyjemny pedicure rozszerzony o pielęgnację stóp za pomocą parafiny. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Na zakończenie malujemy paznokcie lakierem. Zabieg z użyciem parafiny doskonale nawilża i odżywia skórę i paznokcie. Przywraca aksamitną miękkość skórze stóp oraz regeneruje objawy starzenia się skóry. Wpływa leczniczo na skórę jak również na kości i stawy. Łagodzi stany zapalne na skórze, poprawia krążenie i wzmacnia tkankę łączną.
cena pedicure + 45 zł 2h
SPA pedicure klasyczny - malowanie lakierem
Pedicure SPA jest bardzo przyjemnym zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Stosujemy wyrównujący peeling , następnie dobieramy odpowiednią maskę na skórę stóp. Po zmyciu maski dobieramy odpowiedni, dla potrzeb danej stopy, balsam i wykonujemy relaksujący masaż. Na zakończenie malujemy paznokcie lakierem klasycznym.
150 zł 2h 15min
SPA pedicure hybrydowy
Pedicure SPA jest bardzo przyjemnym zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Malujemy paznokcie lakierem hybrydowym.Stosujemy wyrównujący peeling , następnie dobieramy odpowiednią maskę na skórę stóp. Po zmyciu maski dobieramy odpowiedni, dla potrzeb danej stopy, balsam i wykonujemy relaksujący masaż.
170 zł 2h 30 min
Zabieg kwasowy Callus Peel
Callus Peel jest to zabieg na podeszwie stóp wykonany za pomocą zaawansowanych technologicznie kwasów kosmetycznych. Kwasy te z łatwością zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze radzą sobie z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania. Nie opracowujemy przy tym zabiegu paznokci.
115zł 1h
Zabieg kwasowy Callus peel + pedicure klasycz
Pedicure kwasami Callus Peel to pedicure wykonany za pomocą zaawansowanych technologicznie kwasów kosmetycznych. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Callus Peel z łatwością zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze radzą sobie z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Na zakończenie malujemy wybranym lakierem.
140 zł 2h
Zabieg kwasowy Callus peel + pedicure hybrydo
Pedicure kwasami Callus Peel to pedicure wykonany za pomocą zaawansowanych technologicznie kwasów kosmetycznych. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po dezynfekcji stóp, kosmetolog przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Callus Peel z łatwością zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze radzą sobie z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Na zakończenie malujemy paznokcie żel color OPI.
160zł 2h 20min
Zabiegi pielęgnacyjne
Obcięcie, opiłowanie paznokci
Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Następnie za pomocą pilnika wyrównujemy paznokcie i wygładzamy brzeg.
45 zł 20 min
Masaż stóp
Masaż stóp poprawia ukrwienie skóry, przez co staje się ona bardziej elastyczna a dzięki zastosowaniu preparatu pielęgnacyjnego również miękka i delikatna w dotyku.
w cenie zabiegu -