Opis /

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Uroczystość ślubna jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Powiedzeniem najważniejszego „tak” w swoim życiu. Pragniemy wtedy wyglądać szczególnie pięknie i wyjątkowo nie tylko dla samej siebie, ale również dla naszego przyszłego męża. Makijaż ślubny jest jednym z ważniejszych elementów stylizacji Panny Młodej, powinien on podkreślać urodę oraz być dobrze dopasowany do całego wizerunku. Profesjonalnie wykonany makijaż wytrzyma łzy, podkreśli piękne oczy i uwydatni Twoją urodę. Ważne, aby makijaż był nie tylko olśniewający, ale również trwały, przed Panną młodą cały dzień i całą noc wrażeń. Makijaż wykonuję profesjonalnymi, selektywnymi kosmetykami dzięki czemu mam pewność, że makijaż Panny Młodej przetrwa całą noc weselną.

Cennik

Makijaż tylko Panny Młodej z dojazdem wyłącznie na terenie Wrocławia plus maksymalnie 30km licząc od salonu ul.Traugutta139. Przy wykupieniu pakietu dojazd według cennika, jeśli Twój ślub jest oddalony ponad 150km od Wrocławia usługę wyceniam indywidualnie.

 • Koszt makijażu ślubnego próbny – w studio – 200zł
 • Koszt makijażu ślubnego – w studio – 200zł
 • Koszt makijażu ślubnego tylko Panny Młodej – z dojazdem – 300zł (+100zł dojazd na terenie Wrocławia)

W cenie całościowy makijaż z rzęsami/kępkami, konturowaniem itp. Rzęsy/kępki są w cenie niezależnie czy doczepiamy przy makijażu czy też są już są wcześniej doczepione na stałe.

Makijaż próbny

Zanim nadejdzie dzień makijażu ślubnego, konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Makijaż próbny wykonujemy około miesiąc przed makijażem właściwym w dniu ślubu. Czas jego wykonania jest zazwyczaj dłuższy około 2 godziny. Makijaż próbny jest bardzo istotny z wielu powodów. Warto sprawdzić, czy rodzaj makijażu oraz kolorystyka, są tym czego oczekiwałaś oraz czy czujesz sie w nim komfortowo. Mamy wtedy czas na rozmowę, dobór kosmetyków, ustalamy wspólnie kolorystykę i najważniejsze sprawdzamy trwałość makijażu oraz czy Panna Młoda nie jest uczulona na żaden z użytych kosmetyków. Nie chcemy przecież, żeby w tak ważnym dniu przeszkodziła nam alergia, dlatego nie podejmuję się wykonania makijażu ślubnego bez wcześniejszego makijażu próbnego. Makijaż próbny wykonywany jest u mnie w studio – ewentualnie z dojazdem.

Pakiet Ślubny – 1500pln (+koszt dojazdu)

 • makijaż próbny - pielęgnacja przed makijażem, dobór idealnego makijażu ślubnego oraz jego wykonanie (sztuczne rzęsy wedle uznania)+rozświetlenie dekoltu, utrwalenie całego makijażu, zdjęcie makijażu próbnego;
 • makijaż w dniu ślubu - wszystkie elementy w/w makijażu próbnego, ewentualna korekta niedoskonałości na ciele, rozświetlenie ramion/pleców, Panna Młoda otrzymuje bibułki matujące oraz profesjonalną oliwkę do szybkiego usunięcia makijażu.
 • korekta Pana Młodego w dniu ślubu (wedle uznania)
 • makijaż dla gości z otoczenia Panny Młodej - do 3 osób w cenie, makijaż oraz rozświetlenie ciała, kępki (wedle uznania), każda kolejna dodatkowa osoba + 200zł
 • Koszt dojazdu liczony jest od mojego gabinetu, ul. Traugutta 139 Wrocław
 • Dojadę w każde miejsce, jeśli Twój ślub jest oddalony ponad 100km od Wrocławia usługę wyceniam indywidualnie.
 • Podstawą rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wys.30% kwoty. Nie podpisuję umów, konwersację z Panną Młodą oraz przedpłatę uważam za wiążącą dla obu stron
 • Mój przyjazd oraz godziny makijaży ustalamy indywidualnie w zależności od godziny ślubu.
 • Warto poinformować rodzinę o możliwości skorzystania z usług wizażystki na miejscu (mama, teściowa, babcia, koleżanki itp.)

ZALECENIA PRZED MAKIJAŻEM

Przed usługą makijażu: Bardzo proszę o punktualność przybycia na wizytę w umówionym miejscu – w przypadku spóźnienia dłuższego niż 15min zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania usługi. Proszę o zapoznanie się z poniższymi wskazówkami, dotyczącymi przygotowania skóry przed makijażem.

Przeciwwskazania do wykonania makijażu:

 • choroby oczu i powiek, m.in. jęczmień, zapalenie spojówek/rogówki itd.,
 • zaczerwienienie, opuchnięcie, podrażnienie, uszkodzenie powiek/oka,
 • opryszczka,
 • stany zapalne skóry twarzy,
 • alergie, uczulenie na kosmetyki,
 • oparzenia,
 • wszelkie choroby zakaźne,
 • gorączka.

Pielęgnacja skóry przed makijażem

Na końcowy wygląd makijażu i jego trwałość składa się kilka czynników, m.in. stan i dotychczasowa kondycja skóry. Odpowiednia, codzienna pielęgnacja skóry dostosowana do rodzaju cery sprawi, że będziecie czuć się zarówno w makijaż jak i bez niego pięknie. Skóra twarzy oraz ust powinna być regularnie oczyszczana ze zrogowaciałego naskórka oraz dostatecznie nawilżona. Im wcześniej zostaną zastosowane poniższe rady oraz im dłużej będą stosowane, tym efekt końcowy będzie lepszy.

Peeling

Pierwszym krokiem pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu jest złuszczanie martwego naskórka, które oczyści, wygładzi i pobudzi skórę. W tym celu należy stosować peelingi 1-2 razy w tygodniu. Mamy dwa rodzaje peelingów: peeling enzymatyczny oraz peeling drobno/gruboziarnisty. Peeling enzymatyczny sprawdza się praktycznie przy każdym rodzaju cery, ale szczególnie zalecany jest osobom o wrażliwej, naczyniowej cerze. Peeling drobno/gruboziarnisty można zastosować przy skórze grubej, tłustej i ziemistej. Warto również pamiętać o peelingu ust. (np. pomadki z peelingiem do ust lub domowy peeling cukrowy).

Na 2-3 dni przed makijażem należy wykonać odpowiedni peeling twarzy, szyi i dekoltu, pamiętając także o peelingu skóry brwi. Należy również wykonać odpowiedni  peeling ust.

Nawilżenie

Kolejnym krokiem jest zapewnienie odpowiedniego nawilżenia oraz odżywienia skóry. Ważne jest codzienne stosowanie kremów. Polecam raz w tygodniu nałożyć maseczkę odpowiednią do potrzeb skóry. Uniwersalnym produktem przy każdym rodzaju cery jest nawilżający krem pod oczy i na powieki, który będzie pielęgnować delikatną skórę wokół oczu, zmniejszając powstawanie zmarszczek. Do cery suchej stosujemy kremy nawilżające w ciągu dnia, a na noc kremy odżywcze, które mają za zadanie zniwelować uczucie ściągnięcia i napięcia skóry. Przy skórze tłustej na dzień można zastosować lekkie kremy nawilżająco-matujące, a na noc kremy odżywcze. Przy cerze mieszanej powinniśmy stosować obydwa rodzaje pielęgnacji, zależności od sfery tłustej i suchej (wtedy najczęściej policzki są suche, a nos i czoło tłuste). W przypadku cer wrażliwych i naczyniowych należy stosować również kremy wzmacniające, które obkurcza nasze naczynia oraz kremy ochronne, które chronią naszą twarz przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. W dniu makijażu zalecam nałożyć krem nawilżający na twarz, szyję i dekolt oraz pomadkę odżywczą na usta.

Podsumowując:

 1. Dbamy o odpowiednią pielęgnacje skóry, by była odpowiednio nawilżoną przed makijażem.
 2. 2-3 dni przed makijażem należy wykonać peeling, by usunąć martwy naskórek.
 3. Na usługę makijażu przychodzimy z wyregulowanymi brwiami i usuniętym owłosieniem.
 4. Na makijaż przychodzimy bez makijażu, zmywanie makijażu przed wykonaniem usługi wpływa na trwałość makijaż.
 5. Proszę o wykonanie fryzury przed makijażem.

Pielęgnacja skóry po makijażu

Kosmetyki, których używam – zarówno do oczu jak i do twarzy i ust – zazwyczaj są wodoodporne, dlatego do późniejszego demakijażu polecam używać np. płynów micelarnych i płynów do kosmetyków wodoodpornych. Przed snem, konieczne jest zmycie makijażu i usunięcie doklejonych rzęs. W ten sposób unikniemy narażania oczu i skóry na podrażnienia, wysuszenie i zatkanie porów skóry. Zmywając makijaż, w pierwszej kolejności należy Olejek oczyszczający do oczu, ust i skóry twarzy wmasować dłońmi w suchą skórę twarzy. Skup się głównie na miejscach, gdzie zgromadziło się najwięcej zanieczyszczeń i pozostałości makijażu. Rozcieraj olejek, dopóki nie usuniesz wszystkiego. Potem zwilż dłonie i kontynuuj masaż, aż powstanie mlecznobiała emulsja. Na koniec spłucz letnią wodą. Następnie wykonujemy dokładny demakijaż skóry twarzy, szyi i dekoltu odpowiednim żelem do twarzy, by usunąć pozostałości po olejku i makijażu. (Nie przemywaj twarzy wodą z mydłem. Mydło wysusza nam twarz). Do przywrócenia odpowiedniego pH skóry , należy zastosować tonik (nawilżający, bezalkoholowy). Na sam koniec należy nałożyć ulubiony krem odżywczy na twarz, nawilżający krem pod oczy oraz odżywczą pomadkę na usta.   Mam nadzieję, że wszystkie nurtujące Cię pytania zostały omówione w powyższych zagadnieniach, jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam Cię do kontaktu.

Koszt dojazdu

Dojazd liczony jest zgodnie z poniższym cennikiem. Dystans mierzony od adresu Studia przy ul. Traugutta 139 we Wrocławiu.
 • Dojazd na terenie Wrocławia – 100zł.
  • W odległości do 50km od Wrocławia- 200zł
  • W odległości do 100km od Wrocławia- 350zł
  • W odległości powyżej 100km wycena indywidualna

Warunki rezerwacji pakietu

 • Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku w wysokości 30% kwoty w terminie do 5 dni od ustaleń dot. terminu.
 • Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji.
 • Zwrot zadatku obowiązuje tylko w przypadku obostrzeń zakazu usług kosmetycznych (PKD 96.02.Z) lub całkowitego lockdownu. Zmniejszenie ilości osób na ślubie, zmiana terminu ślubu lub zakaz imprez tanecznych nie jest podstawą do zwrotu zadatku.
 • Zadatek jest zaliczany na poczet usługi.
 • Resztę płatności pobieram w dniu przyjazdu na uroczystość ślubną.
 • Pakiet rozliczam z Panną Młodą lub osobą przez nią wyznaczoną.
 • Nie podpisuję umów, konwersację z Panną Młodą oraz przedpłatę uważam za wiążącą.