Opis /

Wieczór panieński/Eventy/Konferencje

Makijaż okolicznościowy

Ważne wyjście z przyjaciółmi czy biznesowe? Kolacja z ukochanym? A może wybierasz się na wesele? Studniówkę? Sylwestra? Czy po prostu chcesz poczuć się wyjątkowo?

Jeśli TAK, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Zabłyśnij, poczuj się pięknie i wyjątkowo, niezależnie od okazji, każda z nas zasługuje na odrobinę luksusu. Odpowiednio wykonany makijaż wieczorowy, potrafi podkreślić zarówno urodę kobiety, jak i perfekcyjnie dopełnić założoną kreację.

Makijaż okolicznościowy jest intensywniejszy niż tradycyjny make up. Możemy trochę zaszaleć, może mocniejsze oko – Smokey eye, metaliczne/brokatowe cienie – glittery lub głębokie odcienie ust, wszystko dopasowane do Twojej stylizacji . Makijaż wykonywany jest profesjonalnymi kosmetykami, dzięki którym makijaż okolicznościowy przetrwa do białego rana. Omówimy jak chcesz wyglądać, jaki będzie strój, dodatki, biżuteria, wszelkie inspiracje makijażowe mile widziane. Jeżeli nie masz pomysłu, możesz liczyć na moje doświadczenie i profesjonalny makijaż dobrany do Twojej urody, który wydobędzie wszystkie Twoje atuty, skoryguje rysy twarzy oraz ukryje ewentualne niedoskonałości.

Ten rodzaj makijażu ma przykuwać uwagę, dodać sexapealu, sprawić że poczujesz się wyjątkowa, dodając Ci pewności siebie.

Makijaż okolicznościowy mogę wykonać w moim studio. Istnieje też możliwość dojazdu do klientki – Wrocław i maksymalnie 30km od Wrocławia.

Cennik
  • 170zł – Makijaż okolicznościowy w studio
  • 250 zł – Makijaż okolicznościowy z dojazdem (+koszt dojazdu według cennika)
W cenie całościowy makijaż z rzęsami/kępkami, konturowaniem itp. Rzęsy/kępki są w cenie niezależnie czy doczepiamy przy makijażu czy też są już są wcześniej doczepione na stałe.