O Nas /

Poniżej znajduje się kilka informacji o naszej załodze

W naszym salonie zadbają o Ciebie

Iwona

Jestem doświadczoną specjalistką w stylizacji paznokci oraz wizażu. W poszukiwaniu nowych inspiracji regularnie uczestniczę w wielu pokazach i targach kosmetycznych. Aktywnie uczestniczę w forach kosmetycznych i śledzę nowości w świecie kosmetyki, co pozwala mi na wykorzystanie bieżących trendów w mojej codziennej pracy. Jako osoba kreatywna i żywiołowa uwielbiam łączyć ze sobą odmienne kolory, style i eksperymentować z różnorodnymi technikami. W wykonywanej pracy przede wszystkim staram się zachować styl osoby, którą maluję. Najważniejszym jednak jest dla mnie ukazanie jej indywidualnego piękna i podkreślenie to, jaka jest, w najlepszym wydaniu. Z klientami anglojęzycznymi, również bez problemu będę potrafiła się porozumieć.

Beata

Jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia, ale również z pasji. Ukończyłam 5 letnie studia na kierunku kosmetologia. W 2018 roku obroniłam tytuł magistra na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W trakcie trwania studiów nauczyłam się, jak rozwiązywać problemy związane ze skórą, jej potrzeby oraz jak dopasować odpowiednią kurację pod daną osobę. W Instytucie IVON zaczęłam swoją przygodę z marką Dermalogica. Na wielu szkoleniach powiększyłam swoją wiedzę zarówno związaną z kosmetykami oraz doborem kuracji dla danego problemu. Przeprowadzę z Tobą profesjonalną analizę skóry oraz rozmowę na temat Twoich oczekiwań dotyczących zabiegu, tak aby przyniósł on dla Ciebie ogrom korzyści. Regularnie szkole się z zakresu nowych rozwiązań w terapii skóry.

Elwira

Jestem magistrem fizjoterapii, którą ukończyłam na PMWSZ w Opolu. Chcąc rozwijać swoje zainteresowania związane z kosmetologią i sferą beauty, ukończyłam technika usług kosmetycznych. Podczas edukacji odkryłam, że istnieje możliwość aby połączyć wszystkie moje pasje i ukończyłam specjalizację z zakresu podologii i pielęgnacji stóp. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach, które rozwinęły moje umiejętności w tych dziedzinach. Zajmuje się nie tylko upiększaniem stóp, ale również zmianami chorobowymi takimi jak - pękające pięty, modzele, wrastające paznokcie. W salonie zajmuję się również, zabiegami na ciało- liposukcją, dermomasażem oraz masażami leczniczymi i rytuałami na ciało.