O Nas /

Poniżej znajduje się kilka informacji o naszej załodze

Iwona

Jako uczestniczka licznych seminariów szkoleniowych francuskiej marki Peggy Sagge z zakresu: stylizacja paznokci, pielęgnacja dłoni i stóp oraz podstaw wizażu, mogę pochwalić się profesjonalizmem i wysokim poziomem wykonywanych przeze mnie usług. Ukończyłam również liczne kursy: "ABC Kreowania Kariery", "Kreator Dobrego Stylu", "Przedłużanie i rekonstrukcja paznokci", "Stylizacja Żelem i Akrylem", "Zdobnictwo kolorowymi akrylami i żelami", "Profesjonalna pielęgnacja dłoni i stóp". Ponadto brałam udział w szkoleniach "Stylizacja paznokci" organizowanych przez Europejską Szkołę Stylizacji "Select" w Warszawie. A na początku 2008 roku byłam aktywnym uczestnikiem szkolenia z zakresu medycznej pielęgnacji stóp organizowanych przez niemiecka firmę "Gehwol".

Judyta

Swoje kwalifikację zdobyłam kończąc 3-letnie studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii i Kosmetologii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu oraz studiując podologię na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mojego pacjenta swoją wiedzę w dziedzinie podologii oraz kosmetologii pogłębiam na licznych kursach, szkoleniach oraz międzynarodowych kongresach .

Kasia

Kończąc czteroletnie technikum fryzjerskie zdobyłam wiedzę i umiejętności by zostać fryzjerką. Mój zawód jest również moją pasją, dlatego każdy zabieg wykonuję dokładnie i z przyjemnością. Swoje zainteresowania poszerzałam na wcześniejszych szkoleniach i praktykach, aby później prezentować swoje umiejętności na konkursach. Na swoim koncie mam tytuł wicemistrza otwartych mistrzostw dolnośląskich, złoty medal w plecionkach, srebro we fryzurze ślubnej w międzynarodowym konkursie oraz wiele nagród

W naszym salonie zadbają o Ciebie

Iwona

Pragnę się Państwu przedstawić, jestem doświadczoną specjalistką stylizacji paznokci oraz pielęgnacji dłoni i stóp.W poszukiwaniu nowych inspiracji regularnie uczestniczę w wielu pokazach i targach kosmetycznych. Aktywnie uczestniczę w różnych forach kosmetycznych i na bieżąco śledzę nowości. Dla klientów anglojęzycznych pomocnym będzie fakt, iż posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Judyta

Jestem dyplomowanym kosmetologiem, specjalistą d.s podologii. Swoją pracę wykonuję z pasją, pełnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Dbam o swój ciągły rozwój i edukację , na bieżąco poszerzam swoją wiedzę z zakresu podologii oraz kosmetologii. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście , fachową poradę oraz rzetelnie wykonaną usługę.Służę fachową pomocą oraz doradztwem.

Kasia

Jestem absolwentką czteroletniego technikum fryzjerskiego.Podczas swojej kariery brałam udział w szkoleniach, stażach, w licznych zajęciach i konkursach które, oprócz uznania, dały mi odpowiednią wiedzę i doświadczenie, czym chiałabym się z Państwem podzielić. Praca jest moją pasją w związku z czym z chęcią podejmuje się zadań, w których będę musiała wykazać się kreatywnością.Chętnie doradzę i pomogę.