O Nas /

Poniżej znajduje się kilka informacji o naszej załodze

W naszym salonie zadbają o Ciebie

Iwona

Jestem doświadczoną specjalistką w stylizacji paznokci oraz wizażu. W poszukiwaniu nowych inspiracji regularnie uczestniczę w wielu pokazach i targach kosmetycznych. Aktywnie uczestniczę w forach kosmetycznych i śledzę nowości w świecie kosmetyki, co pozwala mi na wykorzystanie bieżących trendów w mojej codziennej pracy. Jako osoba kreatywna i żywiołowa uwielbiam łączyć ze sobą odmienne kolory, style i eksperymentować z różnorodnymi technikami. W wykonywanej pracy przede wszystkim staram się zachować styl osoby, którą maluję. Najważniejszym jednak jest dla mnie ukazanie jej indywidualnego piękna i podkreślenie to, jaka jest, w najlepszym wydaniu. Z klientami anglojęzycznymi, również bez problemu będę potrafiła się porozumieć.

Judyta

Jestem dyplomowanym kosmetologiem, specjalistą d.s podologii. Swoje kwalifikację zdobyłam kończąc 3-letnie studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii i Kosmetologii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu, oraz studiując podologię na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Jako dyplomowany kosmetolog, swoją wiedzę oraz doświadczenie zawodowe z zakresu kosmetologii systematycznie poszerzam uczestnicząc w licznych międzynarodowych szkoleniach i kongresach kosmetycznych. Swoją pracę wykonuję z pasją, pełnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Dbam o swój ciągły rozwój i edukację, na bieżąco poszerzam swoją wiedzę z zakresu podologii oraz kosmetologii. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, fachową poradę oraz rzetelnie wykonaną usługę.

Kasia

Jestem absolwentką czteroletniego technikum fryzjerskiego. Podczas swojej kariery aktywnie biorę udział w szkoleniach, stażach oraz w licznych zajęciach i pokazach. Zyskuję szeroką wiedzę i duże doświadczenie, a co najważniejsze umożliwia śledzenie nowości w branży fryzjerskiej na bieżąco. Praca jest moją pasją, dlatego chętnie podejmuję nowe wyzwania, w których musze wykazać się kreatywnością. Chętnie doradzę w doborze odpowiedniego koloru i strzyżenia. Łączenie barw, malowanie oraz czesanie zawsze miały znaczące miejsce w moim życiu, a zdobyte wykształcenie oraz szkolenia pozwoliły mi rozwinąć i wykorzystać moje pasje, do nadawania nowego wyglądu i radości klientom.

Beata

Jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia, ale również z pasji. Ukończyłam 5 letnie studia na kierunku kosmetologia. W 2018 roku obroniłam tytuł magistra na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W trakcie trwania studiów nauczyłam się, jak rozwiązywać problemy związane ze skórą, jej potrzeby oraz jak dopasować odpowiednią kurację pod daną osobę. W Instytucie IVON zaczęłam swoją przygodę z marką Dermalogica. Na wielu szkoleniach powiększyłam swoją wiedzę zarówno związaną z kosmetykami oraz doborem kuracji dla danego problemu. Przeprowadzę z Tobą profesjonalną analizę skóry oraz rozmowę na temat Twoich oczekiwań dotyczących zabiegu, tak aby przyniósł on dla Ciebie ogrom korzyści. Regularnie szkole się z zakresu nowych rozwiązań w terapii skóry.

Natalia

Pochodzę z Ukrainy, w Polsce mieszkam od 2018 roku. Mieszkając na Ukrainie, zaczęłam swoją przygodę z fryzjerstwem zaczynając od szkoły średniej o kierunku fryzjerstwo, następnie odbyłam pól roczne szkolenie indywidualne oraz pół roczne praktyki w salonie. Chcąc kontynuować naukę, w kierunku fryzjerstwa odbyłam szkolenia w VT Academy. Od 5 lat pracuję z marką L’oreal, dzięki ich szkoleniom czuję się w pełni przygotowana, do wykonywania zawodu. Moją pracę traktuję jako czystą przyjemność. Kocham fryzjerstwo i z radością zajmę się metamorfozą Twoich włosów.

Elwira

Jestem magistrem fizjoterapii, którą ukończyłam na PMWSZ w Opolu. Chcąc rozwijać swoje zainteresowania związane z kosmetologią i sferą beauty, ukończyłam technika usług kosmetycznych. Podczas edukacji odkryłam, że istnieje możliwość aby połączyć wszystkie moje pasje i ukończyłam specjalizację z zakresu podologii i pielęgnacji stóp. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach, które rozwinęły moje umiejętności w tych dziedzinach. Zajmuje się nie tylko upiększaniem stóp, ale również zmianami chorobowymi takimi jak - pękające pięty, modzele, wrastające paznokcie. W salonie zajmuję się również, zabiegami na ciało- liposukcją, dermomasażem oraz masażami leczniczymi i rytuałami na ciało.

Irina

Początek mojej przygody w świecie piękności rozpoczął się w 2012 roku. Traktuję to bardziej jak pasję niż pracę. Każda stylizacja którą wykonuję, jest indywidualne dobrana do klientki . Dbam by wszystkie wykonywane przez mnie zabiegi były na wysokimi poziomie, wszystko co robię musi być dokładne i precyzyjne. Jestem specjalistką w przedłużaniu paznokci metodą akrylową, żelową i polygelem oraz stylizacji hybrydowej. Jestem zawsze na bieżąco z nowymi technikami i zdobieniami paznokci. Jeśli chodzi o pedicure to ukończyłam kurs podologiczny, kurs wrastających paznokci, oraz kurs pielęgnacji pękających pięt. Chętnie doradzę państwu jak dbać o dłonie i stopy.